O nas

Witamy na stronach Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji i Diagnostyki Komputerowej COMPLEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem, a tym samym z ofertą świadczeń.

Nasze Specjalistyczne Centrum świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji, masażu medycznego oraz specjalizuje się w komputerowych badaniach stóp i postawy ciała. Terapeutami są specjaliści fizjoterapii, pracujący w zawodzie od wielu lat. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, co gwarantuje wysoki poziom świadczeń oraz spełnienie przez placówkę wszystkich wytycznych określonych w odpowiednich przepisach. Oczywiście jesteśmy zrzeszeni w Krajowej Izbie Fizjoterapeutycznej i posiadamy prawo wykonywania zawodu - zachęcamy do sprawdzenia tego faktu na stronach www.kif.info.pl.


ZABIEGI FINANSOWANE PRZEZ NFZ


Nasza placówka świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji ambulatoryjnej i masażu medycznego zgodnie z podpisaną umową z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że pacjenci mogą korzystać z tych świadczeń nieodpłatnie (w zakresie limitu przyjęć określonym przez NFZ w umowie z naszą placówką). Niestety, z uwagi na ogromne zapotrzebowanie i ograniczenia określone przez NFZ, często termin rozpoczęcia zabiegów jest odległy. Aby skorzystać z zabiegów refundowanych niezbędne jest przedłożenie skierowania na zabiegi rehabilitacji ambulatoryjnej od lekarza. Takie skierowanie jest ważne 1 miesiąc od momentu wystawienia przez lekarza do momentu rejestracji w placówce świadczącej tego rodzaju usługi.

ZABIEGI PEŁNOPŁATNE


Do dyspozycji pacjentów są również zabiegi odpłatne. W przypadku tego rodzaju zabiegów nie ma okresu oczekiwania, wszystkie zabiegi odbywają się na bieżąco. Aby z nich skorzystać wystarczy zarejestrować się telefonicznie ( 077 44 800 70 ), mailowo (gabinet@complexmed.pl ) lub osobiście. Obowiązuje cennik świadczeń, który znajduje się w naszej placówce.

W przypadku zabiegów odpłatnych nie jest konieczne posiadanie skierowania od lekarza. Terapeuci wspólnie z pacjentem ustalają zindywidualizowany harmonogram zabiegów, w zależności od jednostki chorobowej, stanu pacjenta oraz innych czynników medycznych. Rozpoczęcie leczenia zawsze poprzedzone jest wnikliwym wywiadem oraz odpowiednią diagnostyką. W trakcie sesji zabiegowych wprowadzane są ewentualne korekty do pierwotnych założeń terapii - zawsze interesuje nas uzyskanie jak najlepszej skuteczności terapeutycznej. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i opierając się na wiedzy i doświadczeniu do tej pory udaje się naszemu zespołowi te założenia realizować.

Jesteśmy do dyspozycji codziennie, chętnie odpowiemy na pytania drogą telefoniczną, mailową lub na miejscu w naszym Centrum w Nysie przy ul. Piastowskiej 39.

DLACZEGO MY


Komfort i skuteczność

Każdy pacjent w komfortowych warunkach może w naszej placówce zrealizować zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu zarówno refundowane przez NFZ, jak i odpłatne. Koncentrujemy się na zapewnieniu skuteczności w leczeniu, które odbywa się w przytulnych pomieszczeniach, w miłej atmosferze, zapewniającej intymność i prywatność. Fizjoterapeuci są stale przy pacjentach, przekazują na bieżąco potrzebne wskazówki i zalecenia.


Diagnostyka i wywiad

Całość procesu leczenia zapoczątkowana jest odpowiednią diagnostyką i wywiadem medycznym, a prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz korzystanie z nowoczesnych technik informatycznych pozwala na ciągłe monitorowanie postępów rehabilitacji i wprowadzanie odpowiednich zmian w harmonogramie leczenia.


Holistyczne podejście

Każdego pacjenta traktujemy podmiotowo, jako osobną jednostkę. Dla każdego dostosowujemy odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Przeprowadzony ściśle określony wywiad medyczny, pozwala nam na poznanie źródła dolegliwości i jego likwidowanie, a nie koncentrowanie się wyłącznie na objawach. Skuteczne leczenie to dotarcie i wyeliminowanie źródła bólu. Szukamy najskuteczniejszych dostępnych środków medycznych, popartych doświadczeniem i wiedzą, żeby całościowo zająć się pacjentem i poprowadzić go przez cały proces rehabilitacji z dobrym skutkiem.


Doświadczenie

Od ponad 18 lat zajmujemy się leczeniem wielu dolegliwości w ramach rehabilitacji ambulatoryjnej i domowej. Mamy niezbędne doświadczenie w ustalaniu harmonogramu postępowania terapeutycznego, wykorzystując wiedzę i najnowsze zdobycze technologiczno - sprzętowe. Stosujemy wypracowane przez lata autorskie procedury medyczne, które zapewniają najwyższą skuteczność leczenia. Opieramy się na zgodnych z obecną wiedzą medyczną metodach fizjoterapii, włączając najlepsze i najskuteczniejsze ich elementy w zindywidualizowany proces leczenia.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Poniżej opinie naszych pacjentów, zamieszczone w Kronice.Pozdrawiam!

Piotr Chudy
mgr fizjoterapii

kierownik działu fizjoterapii

właściciel placówki


NASZA KRONIKA:

prev next
 
 
 
 

Nysa, ul. Piastowska 39

tel. (77) 44 800 70

gabinet@complexmed.pl


Complex Piotr Chudy 2015 all rights reserved

komputerowe badanie stóp, komputerowe badanie postawy ciała, badanie wad postawy, badanie skoliozy, pomiary skoliozy, pomiary kręgosłupa, pomiary stopy, boli stopa, boli kręgosłup, leczenie stóp, leczenie kręgosłupa, indywidualne obuwie dla dzieci, buty dla dzieci, laserowe badanie stóp, laserowe badanie pleców, badanie stópek, badanie stóp dzieci, kapcie dla dziewczynki, kapcie dla chłopczyka, analiza chodu, videografia, lordoza, kifoza, kontrola postawy, rehabilitacja nysa, fizjoterapia nysa, koślawe pięty, koślawe stopy, koślawe kolana, boczne skrzywienie kręgosłupa, 
Jest możliwe, że nasza strona będzie zapisywać na twoim urządzeniu końcowym tzw. pliki cookies w celu zoptymalizowania jej działania oraz zwiększenia komfortu jej przeglądania. Możesz w każdej chwili wyłączyć je w swojej przeglądarce.